Vize Belediyesi
Duyurular
Bilgi Edinme
linkler
Faaliyet Raporu 2004 - 2009
Sultanlar Yolu
sultanlar yolu
BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN SEDAT BALKI HALKI BİLGİLENDİRME TOPLANTISI DÜZENLEDİ

  08.04.2015/16:31Belediye Başkanımız Sedat BALKI , göreve başlamalarının birinci yılında düzenlemiş olduğu Halkı Bilgilendirme Toplamtısı bugün kapalı düğün salonunda yapıldı.
Toplantıya belediye birim müdürleriyle birlikte katılan Başkan Sedat BALKI, bir yıllık zaman sürecinde yapılan icraat ve faaliyetleri görsel sunumla birlikte anlattı. Saygı duruşu ve istiklal marşımızın söylenmesinin  ardından başlayan toplantıda Başkan Balkı önce kıs bir konuşma yaptı.BALKI yaptığı konuşmasında şunları söyledi ; 
"Sevgili Vizeliler ! 30 Mart 2014 günü gerçekleşen yerel seçimlerde sizlerin oylarınızla ben Belediye Başkanı, 11 arkadaşımızda Belediye Meclis Üyeliğine seçildi. Resmi olarak (mazbatalarımızı aldığımız) göreve başladığımız 7 Nisan 2014 tarihinden itibaren tam bir yıl geçti.Bir yıllık zaman zarfında neler yapabildiklerimizi sizlere anlatmak istedik. Yapabildiklerimiz ve uygulamalarımız hakkında sorular sorarak bilgi edinebilceksiniz.Bir yıl boyunca Belediye Meclisini oluışturan değişik partilerden arkadaşlarımızla Vize hakkında aldığımız tüm kararları oybirliği ile aldık. Bunu niçin söylüyorum,n,belediye meclisinde alınan tüm karrlarda hiçbir zaman siyasi menfaat gözetmeden sadece Vizeyi düşündüğümüzü vurgulamak için söylüyorum.Elbette bazı eksikliklerimiz var.Elimizdeki imkanlarla en iyisini Vizemiz için yapmaya çalışıyoruz. dedi. Açılış konuşmasının ardından Başkan Sedat BALKI bir yıl içinde yaptığı faaliyetleri görsel destekli bir sunum ile anlattı. Toplantı sonunda katılımcıların sorularını tek tek yanıtlayan Başkan BALKI tüm katılımcılara ilgilerinden ve desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Toplantıya Belediye Başkanı Sedat BALKI ile birlikte Belediye Meclis Üyeleri, İl Genel Meclis Üyesi Sadık AYKANAT, Esnaf Odası Başkanı Hasan Basri KORKMAZ, Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Nejat KUBANÇ, mahalle muhtarları, Vize Haber Gazetesi Sahibi Nihat DEMİREL ve vatandaşlar katıldı.  


Haber Fotograf Galerisi
Haber Galerisi Haber Galerisi Haber Galerisi Haber Galerisi
Haber Galerisi Haber Galerisi Haber Galerisi Haber Galerisi
Haber Galerisi Haber Galerisi
Diger Haberler
RAMAZAN BAYRAMINIZ MÜBAREK OLSUN
AÇIK HAVA KÜLTÜR MERKEZİ AÇILIŞ TÖRENİ
SAKİN ŞEHİR VİZE KÜLTÜR GECESİ
TEOG SINAVLARINDA TÜM ÖĞRENCİLERİMİZE BAŞARILAR
TÜM ÖĞRETMENLERİMİZİN 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLU OLSUN
YÜCE ATAMIZI ÖZLEMLE ANDIK
Atamızı Minnetle Anıyoruz
KURBAN BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN
GAZİLERİMİZİ MİNNET VE ŞÜKRANLA ANIYORUZ
Temiz Bir Vize İçin Çöp Konteynerları Yıkanıyor
e-belediye
 
Diğer TÜM Etkinlikler
Video Galerisi
Anket Sonuçları
Seçenekler Oy Oranı Oy Sayısı
fotoğraf galerisi
video arşivi
Üyelikler
tariği kentler birliği CittaSlow (Sakin Şehir)
Tarihi Kentler Birliği Üyesidir CittaSlow (Sakin Şehir) Üyesidir
Spor
vize spor acar spor
Projeler
dünden bugüne vize
kirklareli rota bilisim teknolojileri
kirklareli rota bilisim teknolojileri